Paskutinė stovyklos diena buvo itin turininga. Stovyklautojai apsilankė Mariaus Dimšos kūrybos ir įrašų studijoje „Dimaro“. Joje daug sužinojo apie elektroninės muzikos kūrimą, klausė autorinių darbų, drąsiausi išbandė sudėtingų muzikos kūrimo programų galimybes. Sugrįžę į Muzikos mokyklą mokiniai dalyvavo „Protų mūšyje“ - keturios komandos atsakinėjo į klausimus, susijusius su stovykla, Alytumi, kompozitoriais ir jų kūriniais. Vėliau vyko stovyklos aptarimas, dalijimasis įspūdžiais ir pasiūlymais. Galiausiai visi kartu pasižiūrėjo filmuką apie stovyklą. Mokiniai vienbalsiai nusprendė, kad tokioje stovykloje mielai dalyvautų ir kitais metais.
Projektą finansuoja Alytaus miesto savivaldybė
Stovyklos dalyviai atlikinėjo įvairias užduotis – skaitė knygeles, karpė, klijavo, baigė kurti lankstinukus. Po kūrybinių užduočių visi ėjo žiūrėti filmo. Pasibaigus filmui buvo metas užkandžių pertraukai, po kurios kiekvienas pristatė savo sukurtus lankstinukus, pasidalino įspūdžiais, kas labiausiai patiko stovykloje. Vaikų kurti lankstinukai atspindi stovyklos veiklas, įsimintiniausius ir smagiausius įvykius.
Projektą finansuoja Alytaus miesto savivaldybė
Stovykloje vyko susitikimai su jaunomis kūrėjomis iš Alytaus – Greta Jarmalavičiūte, Paulina Smolskaite, Laura Šilalyte ir Austėja Valatkaite. Jos atliko savo kūrybos dainas, papasakojo, kas jas įkvepia. Vaikai uždavinėjo klausimus, domėjosi, kaip yra kuriamos dainos, kokios iš jų atlikėjoms yra mėgstamiausios. Vėliau mokiniai kartu su viešniomis kūrė muziką Anzelmo Matučio eilėraščiui.
Muzikos mokyklos kiemelyje vyko koncertas „Alytaus kompozitoriai“, kuriame dalyviai atliko stovyklos metu išmoktus Alytaus krašto kompozitorių kūrinius. Svečiuose apsilankė kompozitorius, kūrėjas Andrius Abromavičius bei Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pasaravičienė. Po renginio stovyklos dalyviai ėjo žiūrėti muzikinio filmo „High school musical“.
Į Muzikos mokyklą atvyko kompozitorius Alvydas Jegelevičius. Jis papasakojo stovyklos dalyviams apie savo kūrybą, ką jam reiškia muzika, kad tai nėra tik natos popieriaus lape – muzika kyla iš žmogaus širdies.
Po pertraukos dalis vaikų ėjo į repeticijas, o kiti apsilankė Anzelmo Matučio memorialiniame muziejuje, kur susipažino su šio kūrėjo gyvenimu.
Vaikai ėjo Sveikatingumo taku link Dailidės ežerėlio, pakeliui imdami interviu iš alytiškių. Interviu tikslas buvo sužinoti, kokius Alytaus krašto kompozitorius gyventojai pažįsta, kokius jų kūrinius žino.
Nuėję prie Dailidės ežerėlio stovyklos dalyviai atliko kūrybines užduotis. Užrištomis akimis jie turėjo nupiešti savo pasirinktą instrumentą, o vėliau leisti kitiems atspėti, ką nupiešė.
Stovyklos dalyviai susiskirstė į dvi grupes. Viena grupė rotušės aikštėje klausinėjo žmonių apie Alytaus krašto kompozitorius, dalijosi savo žiniomis. Kita grupė ėjo į Leokadijos Laukienės muziejų, kuriame eksponuojami L. Laukienės mamos, Julijos Baranauskienės, keramikos dirbiniai. Vaikai turėjo galimybę pagroti keramikinėmis švilpynėmis. Po pertraukos vieni vaikai ėjo repetuoti birželio 15-osios koncertui, kiti pradėjo kurti lankstinuką.
Svečiuose apsilankė kompozitoriaus Juozo Karpavičiaus dukra Marija Bagdanavičienė. Ji papasakojo stovyklos dalyviams apie savo tėvo gyvenimą ir kūrybą. Po susitikimo vaikai žaidė muzikinius žaidimus Muzikos mokyklos kiemelyje.
Projektą finansuoja Alytaus miesto savivaldybė
Stovyklos dalyviai papildė parodą „Alytaus kūrėjai“ savo piešiniais, kuriuos iškabino mokyklos kiemelyje. Svečiuose apsilankė Alytaus krašto kompozitorius bardas Albertas Antanavičius. Tarp vaikų piešinių jis rado ir savo portretą. Vaikai aktyviai uždavinėjo jam klausimus, kuriuos buvo pasiruošę iš anksto. Kompozitorius atliko savo kūrybos dainas, bendravo su vaikais.
Susirinkę į stovyklą vaikai rengė parodą „Alytaus kūrėjai“ – pūtė balionus, klijavo informaciją, dėliojo knygeles, natas. Parodos atidarymas prasidėjo Alytaus miesto himnu. Po to mokytojos Violeta Prakapavičienė ir Alytė Vitkauskienė trumpai papasakojo apie Alytaus krašto kompozitorius ir poetus, jų gyvenimą ir kūrybą. Atidarant parodą buvo simboliškai perkerpama juosta. Po pertraukos vaikai piešė kompozitorių portretus iš nuotraukų, esančių parodoje.