foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Žvelgiant į spalvingas, liepsnojančias klevų viršūnes, geltona skraiste pasipuošusius beržus, supranti, kad jau paskutinės rugsėjo dienos, įsibėgėja ruduo...  Jis kaip niekad džiugus, nes rugsėjo 28 d. į Alytaus muzikos mokykloje vykstantį vidinio muzikalumo ir artistiškumo ugdymo renginį „Koncertinė praktika-pamoka“ susirinko atlikėjai ir klausytojai.

 Koncertą vedė muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė ir 4 klasės mokinė Guoda Aleknavičiūtė. Renginio vedėjos priminė susirinkusiems, kaip turėtų atrodyti ir elgtis atlikėjai, ką turėtų žinoti klausytojai, eidami į koncertą – kad renginio metu reikia išjungti mobiliųjų telefonų garsą, negalima kalbėti ir nemandagu išeiti koncertui nepasibaigus. Dideliame ekrane visos praktikos-pamokos metu buvo demonstruojamos žaismingos skaidrės, iliustruojančios šias etiketo taisykles.

Renginyje muzikinius kūrinius atliko Gabija Radzevičiūtė, 2 kl. (smuikas), Miglė Kučinskaitė, 2 kl. (fortepijonas), Ema Krikščiūnaitė, 2 kl. (smuikas), Lukrecija Zautraitė, 4 kl. (saksofonas), Austėja Bartkevičiūtė, 5 kl. (fortepijonas), Goda Pociūtė, 6 kl. (kanklės), Viltė Tumosaitė, 5 kl. (fortepijonas), Gabrielius Zenevičius, 5 kl. (akordeonas).

Mokinius koncertui parengė muzikos mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė, muzikos mokytojai metodininkai – Aurelijus Vilkelis, Genovaitė Baniukevičienė, Violeta Ligeikienė, Edita Radvilavičienė, Ilona Vasiliauskienė, muzikos vyresniosios mokytojos – Sonata Bazevičienė ir Ingrida Krikščiūnienė.

Koncerte skambėjo Natalijos Baklanovos, Balio Dvariono, David Bruce, Charles Gounod, Daniel Reinolds, Jurij Litovko, Martha Mier, Manfred Schmitz kūriniai. Buvo smagu vesti renginį, muzikuoti ir klausytis koncerto gyvai.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved