foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pasaulinė pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas palietė ir jaunuosius muzikantus. Paskelbtas nuotolinis mokymas tapo iššūkiu daugeliui muzikuojančių vaikų, jų mokytojams ir tėvams. Dėl šios priežasties buvo atidėta daugybė suplanuotų konkursų ir festivalių. Todėl, sužinoję apie galimybę dalyvauti naujame interaktyviame konkurse, jaunieji Alytaus muzikos mokyklos mokiniai kaipmat susidomėjo ir priėmė iššūkį.

I Lietuvos interaktyvų jaunųjų muzikantų konkursą surengė Kauno 1-oji muzikos mokykla ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija. Iki gegužės 10 dienos muzikantai rengė savo konkursinius vaizdo įrašus ir, patalpinę juos „YouTube“ erdvėje, nuorodas siuntė renginio organizatoriams. Konkurse dalyvavo daugiau kaip 540 vaizdo pasirodymų. Atlikėjų vertinimas taip pat buvo neįprastas – komisija teturėjo tik vaizdo įrašų nuorodas, tačiau nežinojo, kokiai mokyklai atstovauja mokinys. Komisijos nariai balsuodami negalėjo pasitarti tarpusavyje.

Vaizdo įrašus vertino rinktinė pedagogų ir atlikėjų komisija. Komisijos pirmininkė – Rūta Rikterė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Fortepijono katedros profesorė, Lietuvos kultūros ir meno premijos laureatė. Nariai – Augustinas Rakauskas (akordeonas) – Lietuvos muzikas, akordeonistas, koncertuojantis atlikėjas, Greta Staponkutė-Rakauskienė (altas) – kamerinio orkestro „Lausanne Soloists“ bei orkestro „Kremerata Baltica“ artistė, Rytis Ambrazevičius – Kauno technologijos universiteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Saulius Gerulis – Vytauto Didžiojo universiteto dekanas, docentas, humanitarinių mokslų daktaras, Spodris Kacans – Marupės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, Laima Aksamitauskienė – Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos Fortepijono metodinės grupės pirmininkė, mokytoja ekspertė, Beata Andriuškevičienė – Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentė ir daugybė kitų Lietuvos mokytojų ekspertų.

Gegužės 18 dieną paskelbti konkurso rezultatai nudžiugino mūsų jaunųjų alytiškių aukštais įvertinimais. Ketvirtokas akordeonistas Gabrielius Zenevičius laimėjo I vietą. II vietos laureatais tapo Elijus Stasiukynas (5–7 metų amžiaus vaikų ankstyvasis muzikinis ugdymas, akordeonas), Patricija Zenevičiūtė (2 kl., fortepijonas), Elita Stasiukynaitė (2 kl., akordeonas), Adrija Aleksiūnaitė (5 kl., fortepijonas) ir Rimeta Sebeckaitė (Pagilintas ugdymas, fortepijonas). III vieta atiteko Dominykui Klėgeriui (3 kl., fortepijonas) ir Rūtai Mockevičiūtei (8 kl., fortepijonas). Mokinius konkursui parengė fortepijono mokytojos metodinkės Violeta Baronienė ir Vita Naujikienė bei akordeono mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė.

Nuoširdžiai sveikiname jaunuosius mūsų miesto talentus. Dėkojame jų tėveliams už nuoširdų darbą ir palaikymą neįprastomis sąlygomis ir tikimės, kad jokia pandemija nesustabdys noro toliau muzikuoti ir tobulėti.

Alytaus muzikos mokyklos informacija

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved