foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Balandžio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Balandžio 14 d. Alytaus muzikos mokykla organizavo tradicinį koncertą „Muzikuokime šeimose“, skirtą Tarptautinei šeimos dienai. Tai puiki galimybė sustiprinti tarpusavio ryšius, dalytis muzikavimo džiaugsmu su kitais.

 Šis dviejų dalių koncertas vyko virtualioje aplinkoje, norinčių dalyvauti išties buvo nemažai. Koncerte grojo tėveliai, mamytės, broliukai ir sesutės. Dauguma jų – specialiai šiam koncertui susibūrę – Patricijos Ivanauskaitės ir Margaritos Ivanauskienės, Kotrynos ir Darijos Ciūnyčių, Elzės ir Jauniaus Šiuipių, Agnietės ir Agotos Vainaičių, Rugilės ir Paulinos Vitkauskaičių, Ingridos Krikščiūnienės ir Emos Krikščiūnaitės, Jokūbo, Gretos, Miglės ir Kęstučio Tumynų, Gustės ir Ramūno Valaičių, Vaivos ir Luko Baltulių, Gabijos ir Jorio Gudelevičių, Augusto ir Giedriaus Jarusevičių, Domo ir Indros Grimalauskų, Tautvydo ir Adrijos Aleksiūnų, Viltės ir Ūlos Maselskaičių, Eriko, Ąžuolo ir Rūtos Vaičaičių, Jurgitos, Rugilės, Armando ir Dainiaus Stepanavičių šeimų ansambliai. Koncertą vedė mokytoja Rūta Vaičaitienė su dukra Liepa.

Šeimyniniams ansambliams koncertui pasirengti padėjo mokytojai - Rita Frendzelienė, Violeta Baronienė, Ilona Vasiliauskienė, Ingrida Krikščiūnienė, Jolana Gumauskienė, Monika Ryškutė, Dainius Stepanavičius, Rūta Vaičaitienė, Rimantas Jočys, Edita Radvilavičienė, Rima Beitnarienė, Jūratė Dambrauskienė, Birutė Jočienė, Genovaitė Baniukevičienė, Paulius Adomaitis.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved