foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Balandžio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Praėjusiame šimtmetyje Dzūkijos regione veikę profesionalūs pučiamųjų orkestrai Alytuje ir Druskininkuose, stipriai įtakojo šio regiono kultūrinį gyvenimą, formavo orkestrinio muzikavimo tradicijas. Neatsitiktiniai būtent šiuose miestuose ir šiandien gyvuoja pučiamųjų instrumentų orkestrai, o jų tradicijos ir veikla turi tęstinumą ir įtakoja ugdymo proceso kokybę muzikos (meno) mokyklose.

 Nuotolinis seminaras „Pietų Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų tradicijos, jų tąsa nūdienos aktualijų kontekste“, kurį organizavo Alytaus muzikos mokyklos Pučiamųjų instrumentų skyrius, atviros meistriškumo pamokos, metodinė diskusija orientuoti į muzikinių įgūdžių formavimą, įvairių metodų, skatinančių mokinių motyvaciją muzikuoti muzikos pamokose ir mokytis savarankiškai, tikslingų mokymo ir mokymosi metodų parinkimą ir jų svarbą, įvairių stilių ir žanrų muzikos atlikimą ir išpildymą, atlikėjų sceninės kultūros ugdymą. Tai tiesiogiai siejasi su ugdymo procesu pamokų metu dirbant su muzikos ir meno mokyklų pradinio, pagrindinio, formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokiniais.

Seminaro tikslas – formuoti ugdytinių teigiamą požiūrį į klasikinę muziką, kultūros vertybių visumą, kartu ugdant ir vidinę kultūrą. Seminaras nuotoliniu būdu parodė mokytojų greitą prisitaikymą prie esamų sąlygų. Visi pranešėjai minėjo teigiamus mokymosi rezultatus – vaikai atsakingiau atlieka užduotis, į veiklą įtraukiami tėvai. Kaip sveikinimo žodyje pažymėjo Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, seminaro dalyvių gausa (Alytus, Druskininkai, Kaunas, Panevėžys, Vilnius, Kėdainiai, Jonava, Anykščiai) parodė, kad renginys labai reikalingas, ypač pastaruoju metu. Džiugu, kad jis stebimas su dideliu atsakingumu.

Po pranešimų vykusiose diskusijose pedagogai dalijosi savo įžvalgomis apie nuotolinį mokymą, atskleidė įvairių kompiuterinių programų pliusus ir minusus. Visi, kaip susitarę, minėjo, kad visur atsilieka muzikinio garso kokybė, ypač grojant įvairius ansamblius. Kai kurie pedagogai apgailestavo, kad ne visuomet galima panaudoti įprastus tradicinius mokymosi metodus, ne visi mokytojai ir mokiniai įvaldę darbą virtualioje aplinkoje. Didesnė pedagogų dalis pažymėjo daugiau privalumų (mokinių savarankiškumas ir didesnė atsakomybė, patogus laikas pamokoms) mokymo kokybės gerinime.

Jau ketvirtą kartą vykęs seminaras (šįkart nuotolinis) „Pietų Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų tradicijos, jų tąsa nūdienos aktualijų kontekste“ kitąmet vyks Druskininkuose, o galbūt ir nuotoliniu būdu, organizuojant pedagogams.

Rimantas Jočys, Alytaus muzikos mokyklos mokytojas ekspertas

Pav. Nr. 1. Nuotolinio seminaro rengėjas Alytaus muzikos mokyklos mokytojas ekspertas Rimantas Jočys.

Pav. Nr. 2. Seminaro lektorius Druskininkų Mikalojaus Čiurlionio meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vytautas Andruškevičius.

Pav. Nr. 3 Seminaro lektorius Alytaus muzikos mokyklos vyresnysis mokytojas Gintautas Rakauskas demonstruoja pranešimo skaidres Zoom programėlėje.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved