foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Jau pirmieji žingsniai, paminint Lietuvos valstybės nepriklausomybę, buvo įgyvendinti Muzikos mokykloje. Nuo vasario 1 d. mokyklos mokiniai ir mokytojai vykdo projektą „Groju Tautišką giesmę“. Bibliotekoje vyko karininko Antano Juozapavičiaus žūties metinių minėjimas, kur mokiniai, pasiklausę apie didvyrio istoriją, atlikinėjo įvairias užduotis – sprendė kryžiažodį, dėliojo dėlionę, kurios rezultatas – Antano Juozapavičiaus portretas.

Pasiruošimas šioms Lietuvai itin svarbioms šventėms prasidėjo jau gerokai anksčiau – visa mokyklos bendruomenė įsitraukė į puošybą. Vieni karpė trispalves natas, kiti jas klijavo ant langų. Teorinio skyriaus mokytojai su savo mokiniais atliko pačių įvairiausių ir originaliausių darbelių – Muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui, muzikos mokytojos Gabrielės Dambauskaitės mokiniai ant skirtingų geltonos, žalios ir raudonos spalvų lapų užrašė po vieną „Tautiškos giesmės“ žodį. Tokia vėliava nusidriekė nuo pirmojo iki antrojo aukšto. Muzikos mokytojos metodininkės Alytės Vitkauskienės mokiniai karpė trispalves tulpes. Muzikos mokytoja metodininkė Daiva Grabauskienė su savo mokiniais mokyklos sieną papuošė karpiniais, natomis bei žymių Lietuvos muzikos atlikėjų portretais. Muzikos mokytoja metodininkė Neringa Valvonienė su mokiniais iš nedidelių trispalvių širdelių sukūrė vieną didelę širdį. Jos mokinė Danielė Platūkytė parašė rašinį, skirtą Lietuvai, kurį gali paskaityti visi norintys. Muzikos mokytojų metodininkių – Birutės Jočienės, Jolantos Sabonienės ir Violetos Dumbliauskienės mokiniai padarė plakatus. Mokytojos metodininkės Sonatos Nakrušienės mokiniai iš jogurto indelių sukūrė Gedimino pilį.

Muzikos mokyklos mokiniai ne tik patys puošė mokyklą, bet ir parengė originalią ir patriotišką programą koncertui „Tėvynės aidas melodijų vingiuose“, skirtam Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Graži pradžia, minint Lietuvai brangias datas, ir įžanga būsimiems Alytaus muzikos mokyklos renginiams, skirtiems švęsti Lietuvos nepriklausomybę.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved