foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Š. m. vasario 8 d. Alytaus muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus mokiniai – Danielė Struckaitė, 2 kl., Ūla Šablinskaitė, 2 kl., Luknė Matonytė, 3 kl., Liepa Paukštytė, 3 kl, Tija Plytnikaitė, 5 kl., Gabija Prakapaitė, 5 kl., Mantas Veselga, 5 kl., Ugnė Valatkaitė, 7 kl.,  Rimeta Sebeckaitė, PU, Viltė Verseckaitė, PU, ir  Rugilė Reškevičiūtė, PU, koncertavo Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje.

 Mokinius koncertui parengė muzikos mokytojos metodininkės – Lina Abromavičienė, Violeta Baronienė, Ilona Vasiliauskienė, Genovaitė Baniukevičienė, muzikos vyresniosios mokytojos – Sonata Bazevičienė ir Jolana Gumauskienė. Išvyką ir bendrą koncertą organizavo muzikos mokytoja metodininkė Vita Naujikienė kartu su Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja eksperte Rita Juknevičiene. Ši mokytoja koncerte pristatė naują savo kūrybos leidinį „Romantinės pjesės fortepijonui“, o Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokiniai atliko pjeses iš šio rinkinio. Į klausimą „Kodėl natose beveik nėra autorės nuorodų?“ kurianti mokytoja atsakė: „Aš nenoriu, kad laikytumėtės mano nustatytų kanonų. Kaip jaučiat, taip ir grokit. Kurkit“.

Tai jau antrasis Alytaus ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklų mokinių koncertas. 2018 m. gegužės mėn. kauniečiai koncertavo Alytuje ir grojo mokytojos Ritos Juknevičienės kūrinius iš pjesių rinkinio fortepijonui „Gėlių albumas“. Po koncerto vyko bendras mokytojų ir mokinių koncerto aptarimas. Mokiniai gavo saldžiąsias dovanėles, mokytojai įsigijo mokytojos ekspertės Ritos Juknevičienės rinkinius.

Muzikos mokytoja metodininkė Ilona Vasiliauskienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved