foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Sausio 28 d. Muzikos mokyklos bendruomenė turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti su puikiomis atlikėjomis ‒ Karolina Beinaryte-Palekauskiene (smuikas) ir Daiva Stulgyte-Povilaitiene (fortepijonas). Atlikėjos ne tik surengė koncertą „Nesenkantis melodijų šaltinis“, bet ir dirbo su Alytaus muzikos mokyklos mokiniais, pasakė mokytojams daug vertingų pastabų.

Atlikėjos yra Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojos, aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, konkursuose, meistriškumo kursuose, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, pelniusios daugybę apdovanojimų. Karolina Beinarytė-Palekauskienė nuo 2003 m. yra Kauno styginių kvarteto pirmasis smuikas, su šiuo kolektyvu surengusi per 400 koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Daivos Stulgytės-Povilaitienės kūrybinė kryptis yra kamerinė muzika. Pianistė grojo solinius bei kamerinės muzikos koncertus Lietuvoje ir užsienyje, nuo 1989 m. dirba Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje styginių instrumentų katedros koncertmeistere (nuo 2001 – koncertmeistere-asistente), yra Muzikų sąjungos narė, aktyviai dalyvauja Europos kamerinės muzikos dėstytojų asociacijos veikloje.

Šių dviejų atlikėjų debiutą scenoje suvienijo romantiškų sielų bendrumas. Klasicizmo ir romantizmo epochų kompozitoriai sukūrė daugybę nuostabių, neužmirštamų melodijų, kurios skamba koncertų salėse ir yra mūsų atmintyje jau kelis šimtmečius. Kaip minėjo atlikėjos, buvo tikslas parengti koncertą Kauno filharmonijoje, bet užgimė mintis, kad galima rengti šio programos koncertus Lietuvos muzikos mokyklose.

„Labai smagu, kai į J. Naujalio muzikos gimnaziją atvyksta mokiniai iš kitų miestų. Teko klausyti gabių ir motyvuotų mokinių iš Alytaus muzikos mokyklos. Manome, kad šis koncertas bus prasmingas būtent vaikams“, ‒ kalbėjo smuikininkė Karolina Beinarytė-Palekauskienė.

Kalbėdama apie koncerto programą pianistė Daiva Stulgytė-Povilaitienė pabrėžė, kad pasirinkta romantiška programa ne tik dėl malonumo groti, bet ir dėl klausytojo, kad jam būtų malonu klausyti.

Klausytojai buvo sužavėti atlikėjų meistriškumu, jautrumu, puikiu ansamblio pajautimu. Koncerte skambėjo Volfgango Amadėjaus Mocarto, Roberto Šumano, Piotro Čaikovskio, Klodo Debiusy melodijų puokštė kaip dovana visiems, kaip neišsenkantis melodijų šaltinis.

Alytaus muzikos mokyklos  direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Undinė Pinkevičienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved