foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Tarptautiniai projektai atveria kelius naujoms dalykinėms pažintims, galimybėms. Jų metu partneriai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių dalijasi gerąja patirtimi, savo darbo, mokymo bei mokymosi metodais. Svarbu yra ir tai, kad projektų dalyviai gilina savo užsienio kalbos žinias, kompiuterinį raštingumą, atskleidžia savo kūrybinius gebėjimus.

 Muzikos mokykla 2019–2021 metais koordinuoja Erasmus+ strateginės partnerystės projektą „Jaunų suaugusiųjų integracija į darbo rinką per kultūros paveldą“ Nr. 2019-1-LT01-KA204-06-482. Šio projekto partneriai yra iš Austrijos, Švedijos, Graikijos ir Portugalijos. 2019 m. lapkričio mėnesį vyko pirmasis partnerių susitikimas. Jo metu buvo aptarti projekto vykdymo klausimai, pildoma reikalinga dokumentacija, kartu su tikslinės grupės atstovais buvo diskutuojama pagrindinė projekto mintis. Intensyvios darbo dienos pabaigoje partneriai iš užsienio lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje, kur juos šiltai priėmė mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, bei visas būrys projekto suinteresuotųjų šalių atstovų.

Kitas susitikimas su projekto partneriais vyks Austrijoje, kur bus organizuojami mokymai organizacijų, įstaigų darbuotojams. Mokymai truks penkias dienas, per kurias bus siekiama išanalizuoti jaunų suaugusiųjų įdarbinimo klausimą, naujų darbo vietų kūrimą. Bus ieškomi sprendimai, kaip pakelti įdarbinimo lygį skirtingose Europos Sąjungos šalyse, kaip sukurti patrauklią darbo vietą. Austrija šiems mokymams pasirinkta neatsitiktinai – darbingumo lygis šioje šalyje yra aukštas, todėl gerosios patirties sklaida bus itin naudinga mažesnį darbingumo lygį turinčioms šalims.

Muzikos mokykla 2019–2021 metais ne tik koordinuoja, bet ir dalyvauja italų Erasmus+ projekte „Integracija per menų mokymąsi visuomenės stiprinimui“ (I-TALES) Nr. 2019-1-IT02-KA204-062118. Pagrindinė šio projekto idėja – migrantų integracija skirtingose ES šalyse. Į pirmąjį susitikimą Italijoje 2020 m. sausio mėnesį atvyko partneriai iš Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Kipro, Lietuvos ir Bulgarijos. Dalyviai pristatė jau atliktus savo darbus – projekto sklaidos, rizikos, tęstinumo ir vertinimo / įsivertinimo planus, specialiai projektui sukurtą internetinę svetainę. Taip pat buvo diskutuojama dėl tolimesnių žingsnių projekte – veiklų vykdymo, partnerių atsakomybių, sekančių susitikimų.

Vasario mėnesį planuojamas antras susitikimas, kuris vėlgi vyks Italijoje. Projekto koordinatorius sukvies ne tik partnerių organizacijų, asociacijų, įstaigų darbuotojus, bet ir po kelis tikslinės grupės atstovus iš kiekvienos partnerių šalies. Tokiu būdu projekto idėjų sklaida vyks platesniu mastu, bus galima lengviau suprasti esamas ar galimas problemas, susijusias su migracija, surasti tų problemų sprendimo būdus.

Europai ir visam pasauliui aktualios temos, įvilktos į inovatyvų, meninį rūbą, atsiskleidžia nauju, emociniu aspektu, atskleidžiančiu asmeninius žmogaus, pakeitusio gyvenamąją vietą,  išgyvenimus.

Laima Žurava, Muzikos mokyklos bibliotekininkė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved