foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Sausio 13 dieną Muzikos mokykloje vykusios Metodinės dienos metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė apibendrino pirmojo mokslo metų pusmečio rezultatus. Koncertų salėje vyko metodinių darbų paroda, kurios metu pristatyti 36 Alytaus muzikos mokyklos mokytojų parengti naujausi leidiniai, metodiniai darbai.

 Renginio metu buvo pristatytos stebėtos atviros pamokos, aplankytų seminarų ir konferencijų medžiaga. Muzikos mokytoja metodininkė Violeta Dumbliauskienė pasidalijo seminaro „Muzikinis ugdymas pradinėse klasėse: naujovės ir patirtys 5“ metu sukauptomis žiniomis. Muzikos mokytojos metodininkės Violeta Ligeikienė ir Rūta Vaičaitienė pristatė konferenciją „Tarpusavio santykis: bendravimo ir supratimo tarp mokytojo ir mokinio aktualijos“, bei seminarą „Profesionalaus akordeono įvaizdžio formavimasis istorinėje perspektyvoje. Dabarties galimybės ir ateities lūkesčiai“. Apie konferenciją „Etninė kultūra šiandien“ papasakojo Audronė Venckūnienė, muzikos mokytoja metodininkė. Ilona Vasiliauskienė, muzikos mokytoja metodininkė, prisiminė tarptautinę konferenciją „Fortepijono pamokos XXI a. muzikos mokykloje. Etiniai ir psichologiniai ugdymo proceso aspektai“. Muzikos mokytojas ekspertas Dainius Platūkis pasidalijo įgytomis žiniomis iš seminarų „Meninio ugdymo inovacijos šiandien ir rytoj“ ir „Specialiųjų poreikių vaikų ugdymas bendrojo ugdymo klasėje“. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė pateikė Alytaus muzikos mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo rezultatų ir rekomendacijų veiklos tobulinimui pristatymą mokyklos bendruomenei.

Daug dėmesio pasisakantys mokytojai skyrė mokinių motyvacijai, įvairiems atpalaiduojantiems pratimams. Buvo kalbėta ir apie darbą su specialiųjų poreikių turinčiais mokiniais, pristatyta metodinė medžiaga.

Metodinė diena, kuri Muzikos mokykloje vyksta kiekvieną pusmetį, leidžia dalytis gerąja patirtimi, pasidžiaugti pasiekimais bei numatyti tolimesnes mokyklos veiklos tobulinimo gaires.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved