foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Balandžio 2023  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Lapkričio 23 d. Alytaus muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus mokiniai dalyvavo jubiliejiniame XX fortepijoninių ansamblių festivalyje „Šokių pasaulyje“, kuris šį kartą vyko Vilniaus Rotušėje. Svarbiausias šio festivalio tikslas yra puoselėti ir propaguoti fortepijoninio ansamblio muzikos žanrą bei plačiau supažindinti jaunuosius atlikėjus su fortepijoninio ansamblio repertuaro ypatybėmis. Festivalyje pasirodė fortepijoniniai ansambliai, kurie atliko kūrinį prie vieno fortepijono.

 

Tradiciškai, kiekvienais metais, festivalis yra skiriamas vienai iš Europos valstybių, tačiau šių metų jubiliejiniame festivalyje organizatoriai suteikė galimybę dalyviams pasirinkti vieną iš visų jau festivaliuose nuskambėjusių šalių kūrinių. Programoje skambėjo lietuvių, švedų, norvegų, suomių, latvių, lenkų, čekų, vengrų, belgų, olandų, šveicarų, vokiečių, austrų, italų ir prancūzų kompozitorių įvairių epochų muzika. Šis renginys jau nuo 2000-ųjų metų organizuojamas Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus mokytojų – Alvyros Radomskienės ir Rasos Šlektavičienės.

Festivalyje sėkmingai pasirodė ir Alytaus muzikos mokyklos 6 fortepijoniniai ansambliai – Luknė Matonytė, 3 kl. ir Liepa Paukštytė, 3 kl. (mokytoja Lina Abromavičienė), Perla Kumetaitė, 3 kl. ir Vanesa Kerevičiūtė, 3 kl. (mokytoja Ilona Vasiliauskienė), Benita Eimutytė, 5 kl. ir Austėja Urbanavičiūtė 5 kl. (mokytojos Jūratė Dambrauskienė ir Jolana Gumauskienė), Patricija Zenevičiūtė, 2 kl. ir Danielė Platūkytė, 8 kl. (mokytoja Vita Naujikienė), Mantas Veselga, 5 kl. ir Ugnė Valatkaitė, 7 kl. (mokytoja Lina Abromavičienė), Viltė Verseckaitė, PU ir Rugilė Reškevičiūtė, PU  (mokytojos Genovaitė Baniukevičienė ir Violeta Baronienė).

Šiame festivalyje dalyvavo 98 ansambliai iš įvairių šalies muzikos bei meno mokyklų. Džiugu, kad šį skaičių papildė nemažas būrys Alytaus muzikos mokyklos fortepijoninių ansamblių. Muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus mokiniai ir mokytojai gavo Vilniaus miesto mero padėką už dalyvavimą XX fortepijoninių ansamblių festivalyje „Šokių pasaulyje“. Visi festivalio atlikėjai gavo Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos direktoriaus Tomo Vaišės padėkos dalyvio diplomą. Mokiniai ir mokytojai buvo pradžiuginti atminimo dovanėlėmis. O kur dar neišdildomi įspūdžiai – puiki Vilniaus Rotušės salės akustika, nuostabus fortepijonas, kuriuo liejosi įvairių šalių kompozitorių muzika, klausytojų aplodismentai.

Fortepijono skyriaus mokytoja metodininkė Violeta Baronienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2023 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved