foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Gegužės 2025  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

„Kur mokosi kompozitoriai? Ar kurti muziką įdomu? Kaip kuriama muzika?“ – šie klausimai buvo atsakyti Alytaus muzikos mokykloje lapkričio 14 d. vykusiame edukaciniame koncerte-susitikime „Mano nata“.

 

Kelią į muzikos kūrybos pasaulį pristatė kompozitoriai prof. dr. Ričardas Kabelis ir prof. Rytis Mažulis. Kompozitoriai pasidalijo savo patirtimi, su kokiais sunkumais kartais tenka susidurti muzikos kūrėjui, kur ieškoti įkvėpimo. Muzikinius kūrinius klausytojams dovanojo Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinis ansamblis „Musica humana“ (meno vadovas Robertas Beinaris). Įdomu buvo tai, kad skambėjusią muziką kūrė X nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso „Mano nata“ nugalėtojai – 10–19 metų amžiaus kompozitoriai. Jų muziką atliko Robertas Beinaris (obojus), Gediminas Kviklys (fortepijonas ir klavesinas), Ilona Girdžiūnaitė (smuikas), Ramunė Grakauskaitė (smuikas), Inga Aleksienė (smuikas), Giedrė Populaigė (smuikas), Eglė Rubinienė (smuikas), Ričardas Vytas (altas), Evaldas Petkus (violončelė), Donatas Butkevičius (kontrabosas), Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė (fleita), Ričardas Vytas (altas).

Muzikos mokyklos mokiniai su susižavėjimu klausė savo bendraamžių sukurtos muzikos, patys prisipažino kuriantys melodijas. Edukacinio koncerto-susitikimo metu vaikai uždavinėjo klausimus kompozitoriams, domėjosi, per kiek laiko galima sukurti muzikinį kūrinį, kiek metų jie dirba tokį darbą. Savo ruožtu kompozitoriai kvietė Muzikos mokyklos mokinius dalyvauti XI nacionaliniame moksleivių muzikos kūrinių konkurse „Mano nata“.

Mokiniai ir po renginio bendravo su kompozitoriais. „Man patiko koncertas, nes kompozitorius pasakojo, kaip instrumento pagalba kurti muziką.“ – įspūdžiais dalijosi Teatro skyriaus mokinys Marius Balažentis.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved