SVARBI INFORMACIJA!
Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:
Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.
Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.
Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.
Primename, kad karantino metu:
* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;
* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);
* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje.
Užsimezgusi Japonijos ir Lietuvos draugystė tęsiasi ‒ nors gyvename nepaprastai toli vieni nuo kitų.
Lapkričio 7 d. Alytaus muzikos mokykloje viešėjo Hiracukos (Japonija) miesto delegacija ‒ jų tarpe ‒ taiko grupė Soshu Hiratsuka. Tai jau ne pirmas susitikimas su atstovais iš Japonijos. Muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis „Rytato“ ‒ 8 muzikantai ir jų vadovė, kanklių mokytoja metodininkė Edita Radvilavičienė, 2018 m. viešėjo Hiracukos mieste vykstančiame spalvingame „Tanabata“ festivalyje.
„Alytaus muzikos mokykloje mokoma groti visais muzikos instrumentais, išskyrus taiko būgnus“ ‒ juokavo mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, pristatydama svečiams Muzikos mokyklą. Muzikinį sveikinimą svečiams skyrė Liaudies instrumentų skyriaus mokiniai ‒ Skudutininkų ansamblis (mokytoja Gražina Noreikienė), ansamblis „Rytato“.
Pilnutėlė salė klausytojų mėgavosi surengtu taiko būgnų grupės Soshu Hiracusuka koncertu ‒ nešančiu džiaugsmą, kuriamą grynai, kukliai ir empatiškai. Muzikos mokyklos mokiniai taip pat turėjo galimybę pagroti taiko būgnais ir muzikuoti drauge su svečiais.
„Kitos kultūros pažinimas, prisilietimas prie jos gyvai, labai svarbu mūsų mokyklos mokiniams“ ‒ atsisveikindama Muzikos mokyklos direktorė dalijosi savo mintimis su svečiais iš Japonijos.
Dėkojame Alytaus miesto savivaldybei už suteiktą galimybę susitikti su Japonų delegacija ir klausytis nuostabaus taiko būgnų koncerto.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė