foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Rugsėjo 2023  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Lapkričio 6 d. Alytaus muzikos mokyklos Fortepijono skyriaus mokytojai – Violeta Baronienė, Jūratė Dambrauskienė, Ilona Vasiliauskienė ir Mindaugas Orinas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Fortepijono pamokos XXI a. muzikos mokykloje. Etiniai ir psichologiniai ugdymo proceso aspektai“ Kauno 1-oje muzikos mokykloje. Konferenciją organizavo Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija. Muzikinį sveikinimą renginio dalyviams skyrė Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokinė Brigita Zavarskytė.

 

Konferencijoje dalyvavo 15 lektorių iš įvairių Lietuvos meno ir muzikos mokyklų bei  fortepijono mokytojai iš Lenkijos ir Latvijos. Punsko ir Augustavo mokytojos Svetlana Mažeikienė ir Boženna Szumska-Niewiadomska aptarė pianistų ugdymo ypatumus Lenkijos muzikos mokykloje, pristatė metodines priemones, kurias naudoja pradiniame jaunojo pianisto ugdymo etape. Rygos muzikos mokyklos mokytoja Inese Folkenšteina skaitė pranešimą „Fortepijono mokymo aktualijos XXI a. Latvijos muzikos mokyklose“. Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytoja Rasa Rasimavičienė pristatė pradžiamokslį „Mįslės fortepijonui“, o Eglė Andrejevaitė-Kvedarienė fortepijono studiją suaugusiems „TonArt“. Pedagogai dalijosi savo patirtimi, kaip dirbti su hiperaktyviais vaikais, kaip ruošti mokinius viešiems pasirodymas ir įveikti scenos baimę, nagrinėjo tarpdalykinius ryšius muzikiniame ugdyme.

Daugelis pranešėjų pabrėžė, jog norėdamas išlikti patraukliu, fortepijono mokytojas turi ieškoti naujų mokymo formų, kurios stiprintų mokinių mokymosi motyvaciją, analizavo ir aptarė vyraujančias ugdymo problemas, siūlė būdus mokymo kokybei gerinti. Renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik įgyti naujų žinių, bet ir diskutuoti, išsakyti savo nuomonę, užduoti rūpimus klausimus.

Mokytoja metodininkė Ilona Vasiliauskienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2023 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved