foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Alytaus muzikos mokyklos mokytojos – Jolanta Sabonienė, Audronė Venckūnienė, Violeta Dumbliauskienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė lapkričio 6 dieną viešėjo Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje. Edukacijos „Muzikiniai instrumentų pokalbiai“ metu pedagogės antros klasės mokinius supažindino su skirtingais muzikos instrumentais. Grodami instrumentu mokiniai visiškai atsipalaidavo, jie pradėjo elgtis kur kas laisviau, pradėjo bendrauti tarpusavyje. Antrokai siejo muziką su jiems kylančiomis emocijomis, asociacijomis, vėliau jas interpretavo – perteikė garsais, muzikos instrumentais, vaidyba. Atlikdami užduotis mokiniai vertino vieni kitų bei savo pačių kūrybą.

 

Edukacija „Muzikiniai instrumentų pokalbiai“ padeda įgyti naudingų žinių apie muziką, įgyti pradines kultūrines kompetencijas, ugdyti kūrybinį mąstymą, gebėjimus groti muzikos instrumentu, drąsiai pateikti savo ir mokytis tolerantiškai vertinti kito kūrybą. Veiklos metu sukuriama vaikui saugi socialinė aplinka.

Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje mokiniams ypatingai įdomu buvo, kaip muzikos instrumentų, balso, ritmo ar judesio pagalba išreikšti tai, ką kiti mokiniai įsivaizdavo. Renginio pabaigoje vyko aptarimas, vertinimas ir įsivertinimas. Mokiniams labai patiko edukacija, dauguma mokinių prasitarė, kad nori išmokti groti instrumentais, kuriuos turėjo galimybę išbandyti. Iš vaikų šypsenų, prašymų ir emocijų supratome, kad Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje apsilankysime dar ne kartą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved