foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Birželio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Birželio 14–16 dienomis per 200 Alytaus muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų dalyvavo miesto gimtadienio šventėje „Vainikas soscinei“. Birželio 14 d. mokyklos atstovai pusdieniui įsikūrė Dainų slėnyje, kur buvo galima pasiklausyti ir už simbolinę kainą įsigyti vinilinių plokštelių. Didžiojoje scenoje klausytojus džiugino Muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis „Rytato“ (vadovė mokytoja Edita Radvilavičienė).

Šventė atidarymas prasidėjo iškilminga eisena „Per pačią miseto širdį“. Muzikos mokyklos vėliavą eisenoje lydėjo pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas mokytojas ekspertas Rimantas Jočys). Miesto rotušės aikštėje muzikinį kūrinį dovanojo smuikininkų ansamblis (vadovė mokytoja ekspertė Rita Frendzelienė) bei 150 Alytaus muzikos mokyklos stygininkų, absolventų, atvykusių iš kitų miestų bei šalių, kurie Miesto gimtadienio šventę pradėjo atlikdami Juozo Naujalio pjesę „Svajonė“. Buvusią Muzikos mokyklos mokinę Giedrę Surdokaitę ir jos mokytoją Ritą Frendzelienę į šventės atidarymą pakvietė miesto meras Nerijus Cesiulis. Gabioji muzikantė, baigusi Alytaus muzikos mokyklą, aplenkdama konservatoriją, tiesiai įstojo į Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją.

Birželio 15 d. Muzikos mokykloje apsilankė svečiai iš Neringos meno mokyklos – mokyklos direktorė Rasa Norvilienė kartu su akordeono ir birbynės mokytoju metodininku Vytautu Zeleniu, kanklių mokytoja Roberta Petraityte ir mokiniais. Svečius šiltai priėmė Muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Undinė Pinkevičienė ir Gabrielė Dambauskaitė bei mokytojai. Neringiškiai atvyko ne tik susitikti, bet ir koncertuoti kapelų festivalyje, skirtame Alytaus krašto kompozitoriaus, pedagogo Juozo Karpavičiaus 90-sioms gimimo metinėms.

Tą pačią dieną Dainų slėnyje vyko XV tarptautinis vaikų ir jaunimo liaudies meno festivalis „Ateik, saulute, su pyragais“. Šiame festivalyje dalyvavo skudučių ansamblis. Ansamblio vadovė – Gražina Noreikienė, kanklių vyresnioji mokytoja. Vakare Menų scenoje pasirodė grupė „Velvet“. Dalis šios grupės narių – Muzikos mokyklos absolventai: Tomas Simanavičius (bosinė gitara), Matas Krugelis (saksofonas) ir Muzikos mokyklos mokinys Tadas Gudzinevičius (gitara).

Minint Alytaus krašto kompozitoriaus, pedagogo Juozo Karpavičiaus 90-ąsias gimimo metines, Muzikos mokykla, drauge su miesto teatru, surengė liaudiškos muzikos kapelų festivalį „Dzūkų godos“, kurio pradininkas buvo pats kompozitorius. Festivalio vedėja – laidų vedėja, folkloro dainininkė ir atlikėja, etnomuzikologė, etninės kultūros puoselėtoja, humanitarinių mokslų daktarė Loreta Sungailienė. Šiam renginiui Muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai subūrė kapelas, sukvietė gausybę liaudiškos muzikos kapelų, armonikierių iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Tęsdami muzikinę draugystę, į festivalį atvyko svečiai iš Kremenčuko (Ukraina). Festivalį vainikavo Muzikos mokyklos mokytojų ir mokinių jungtinis kapelų pasirodymas.

Birželio 17 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre vyko XVIII tarptautinis Dainavos šalies muzikos festivalis. Jame dalyvavo Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (dirigentas Robertas Šervenikas) ir solistė Justina Gringytė (mecosopranas). Šio koncerto staigmena – tai solistės Justinos iniciatyva. Klausytojai buvo nustebinti, kai į sceną su simfoniniu orkestru išėjo 8 metukų Alytaus muzikos mokyklos akordeonistas Edas Knyšius (mokytoja Rima Beitnarienė), gruodžio mėnesį laimėjęs buvusios Muzikos mokyklos mokinės J. Gringytės labdaros ir paramos fondo konkursą stipendijai gauti.

Muzikos mokykla nuoširdžiai dėkoja Alytaus miesto gimtadienio renginių organizatoriams už galimybę būti tokios gražios šventės dalimi ir džiaugtis drauge.

Laima Žurava, Muzikos mokyklos bibliotekininkė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved