foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Gegužės 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Alytaus muzikos mokyklos mokiniai mokslo metus pabaigė skambiu akordu: dvejuose aukšto lygio konkursuose pelnyti laureatų ir diplomanto vardai. Kaune vykusiame II tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse „Trofeo musicale 2019“ mokytojo eksperto Rimanto Jočio mokinys Matas Chščenavičius, grojęs saksofonu, tapo diplomantu. Tai dar pakankamai jaunas atlikėjas, kuriam viskas prieš akis. Šio mokinio pasiekimo sėkmės dalimi buvo mokytoja Sonata Bazevičienė, labai jautriai ir subtiliai akompanavusi šiam atlikėjui.

Adrijos ir Tautvydo Aleksiūnų fortepijono ir klarneto kamerinis ansamblis – III vietos laureatas. Adrijos mokytoja metodininkė Violeta Baronienė. Šis ansamblis jau kelių tarptautinių konkursų laureatas, nuolat dalyvauja įvairiuose koncertuose ir festivaliuose. Tai broliuko ir sesutės duetas, jau randantis savo kelią muzikiniame gyvenime. Šių jaunųjų atlikėjų meistriškumą vertino garbinga komisija iš Italijos, Baltarusijos ir Latvijos. Komisijos pirmininkas – profesorius Rokas Zubovas, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis.

Tomis pačiomis dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis- konkursas „Linksmieji pasažai“, kuriame dalyvavo tų pačių mokytojų mokinės Vesta Rimšaitė (saksofonas) ir Rimeta Sebeckaitė (fortepijonas). Jos tapo šio konkurso laureatėmis. Šis konkursas ypatingas tuo, kad laureatų koncertas ir iškilmingi apdovanojimai vyksta kitą dieną Vilniaus paveikslų galerijoje, Chodkevičių rūmuose. Šie rūmai – vėlyvojo klasicizmo formų ir tūrių pastatas, formavęsis gotikos ir renesanso laikotarpiu, su vertingais interjero puošybos fragmentais. Šiuo metu rūmuose vyksta įvairūs koncertai, parodos, filmuojamos televizijos laidos. Pagrindinė rūmų salė pasižymi puikia akustika. Laureatų koncertas įprasmino talentingų merginų mokslo metų pabaigą, suteikiant vilties, kad jos jau gali užkariauti ir užsienio konkursų žiuri simpatijas.

Šie Alytaus muzikos mokyklos mokinių laimėjimai rodo, kad mokykloje tinkamai vyksta talentingų mokinių skatinimas dalyvauti įvairiausio lygio konkursuose, kurie ugdo mokinių talentą ir juos rengiančių pedagogų meistriškumą. Vien šiais mokslo metais minėti mokytojai parengė keliolika konkursų, kurie vyko Latvijoje, Italijoje ir mūsų šalyje, laureatų.

Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas Rimantas Jočys

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved