foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Jau aštuntus metus iš eilės Alytaus muzikos mokykla rengia šventę-koncertą miesto teatro Didžiojoje salėje, skirtą Alytaus miesto visuomenei. Renginyje sveikinimo žodį tarė Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Rimvyda Alšauskienė, Muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė, padėkos žodžius mokytojams skyrė abiturientų tėveliai Asta Sebeckienė ir Algirdas Beitnaras.

Gegužės 30 d. koncerte pasirodė apie 300 atlikėjų. Tai geriausi Muzikos mokyklos kolektyvai – smuikininkų ansamblis (vadovė Rita Frendzelienė), jaunių choras (vadovė Birutė Jočienė), akordeonistų orkestras (vadovė Rūta Vaičaitienė), liaudies instrumentų orkestras (vadovas Dainius Stepanavičius), pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Rimantas Jočys), simfoninis orkestras „Svajonė“ (vadovė Daiva Martikonytė). Buvo pagerbti absolventai, jiems įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtinti mokyklos baigimo pažymėjimai.

Muzikos mūza išskleidė sparnus, ir simboliškai į savarankišką muzikinį gyvenimą išėjo 93 Muzikos mokykloje vykdomų programų absolventai. Tačiau tai nereiškia, kad mokslo metai jau baigėsi. Dauguma iš čia koncertavusių mokinių pasirinko vasaros programas ir muzikuos toliau mokykloje, t. y. gros simfoniniame, pučiamųjų, liaudies instrumentų orkestruose, liaudiškoje kapeloje, dainuos chore, birželio 6 d. dalyvaus XVII tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu“ atidarymo šventėje, kūrybiniame projekte „Gamtos vaizdai muzikos ir dailės kūriniuose“, birželio 9−12 d. dalyvaus Tarptautiniame folkloro festivalyje Crikvenicoje (Kroatija), birželio 14−16 d. dalyvaus Alytaus miesto gimtadienio šventės „Vainikas soscinei“ renginiuose, XVIII Dainavos šalies festivalyje. Gabiausieji muzikos mokyklos mokiniai, besirengiantys tęsti muzikos studijas Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, konservatorijose ar aukštosiose muzikos institucijose, taip pat dalyvaus įvairiose vasaros programose.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved