foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Eduardas Balsys buvo vienas rimčiausių orkestruotės meistrų Lietuvoje, be to, puikus kompozicijos pedagogas, išugdęs daugybę šiandien žinomų kūrėjų bei muzikologų. Kūryba, dvasia, sklindanti iš šio pedagogo, kompozitoriaus širdies, priverčia jaustis laimingais net ir mažuosius atlikėjus, kūrėjus, mokinius.

Prie Alytaus muzikos mokyklos prisijungė bendrojo ugdymo įstaigos: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Alytaus Dainavos progimnazija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla.

Mokiniai bendro ugdymo mokyklose, muzikos pamokose klausė Eduardo Balsio baleto ,,Eglė žalčių karalienė“ ir iliustravo kūrinį. Iš viso parodoje sulaukėme 22 piešinių. Dalyviai suskirstyti į dvi grupes: jaunesniųjų (5 – 6 klasių mokinius) ir vyresniųjų (7 – 10 klasių mokinius). Piešiniai buvo įvertinti komisijos ir išrinkti nugalėtojai. Pirmąsias vietas laimi: jaunesniosios grupės dalyvė Aurelija Vilkončiūtė, 6 kl. ,,Eglės ir žalčio šokis“ (Alytaus Dainavos progimnazija), o vyresniosios grupės – Rūta Balenžentytė, 7 kl. „Eglės ir Žilvino meilė“ (Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla). Nugalėtojų piešiniai bus iliustruoti žurnale ,,Muzikos barai“. Visiems pavyko atspindėti Eduardo Balsio baletą, piešiniuose galime rasti Eglės skausmą, Eglės ir Žilvino meilę, jausmus.

Mokinius parengė mokytojos: Daiva Grabauskienė, muzikos mokytoja metodininkė, Ingrida Krikščiūnienė, vyresnioji muzikos mokytoja, Jureta Šametienė, muzikos mokytoja metodininkė, Vaida Jarusevičienė, muzikos mokytoja metodininkė, Arūnas Vaitkus, dailės mokytojas ekspertas.

Džiaugiamės, kad mokiniai kūrybingai ir naudingai praleido laiką, pasidalijo žiniomis. Tikimės, kad bendradarbiaudami kartu su Alytaus bendrojo ugdymo mokyklomis moksleiviai dar geriau pažinos kompozitoriaus, pedagogo Eduardo Balsio gyvenimą ir kūrybą. Planuojame lapkričio mėnesį į Alytaus muzikos mokyklą pakviesti profesionalios muzikos atlkėjus ir paklausyti Eduardo Balsio muzikos. Manome, kad muzika pataps artimesne, žinomesne, leidžiančia kiekvienam atrasti ramybės, jausmų oazę.

Alytaus muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved