foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Gegužės 11 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko koncertas „Muzikuokime šeimose“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai. Tai puiki galimybė skatinti muzikavimo šeimoje tradicijos puoselėjimą, siekiant stiprinti šeimos tarpusavio ryšius, dalytis muzikavimo džiaugsmu ir ugdyti šeimos narių kūrybiškumą.

Gražiomis ir jautriomis eilėmis apie šeimą renginį pradėjo Muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė. Visas muzikuojančias šeimas pasveikino Alytaus muzikos mokyklos pavaduotoja ugdymui Undinė Pinkevičienė.

Koncerte grojo mamytės, dukros, sūnūs, tėveliai, broliukai ir sesutės − dalyvavo 10 šeimų – iš viso 22 dalyviai. Elijus Stasiukynas su sesute Elita Stasiukynaite ir mamyte Aušra Blažauskaite akordeonais atliko Edwin Churchill „Vilko pilko nebijau“, fortepijoninis sesutės ir broliuko, Vanesos ir Emilijaus Kerevičių, duetas atliko Anna Artobalevskaja „Šuniukų valsas“, dvynukai Elzė ir Matas Chščenavičiai atliko Giuseppe Concone ,,Allegro brillante“, fleitistei Gintarei Eidukevičiūtei fortepijonu akompanavo sesutė Eglė, Kristupas Kosas kartu su sesute Paulina Kosaite atliko Juventino Rosas „Ant bangų“, jautriai suskambėjo Jokūbo ir jo sesutės Miglės Tumynų atliktas Richard Rodgers „Edelweiss“, Ryčio ir jo sūnaus Martyno Vyturių duetas atliko vokiečių liaudies melodiją „Muzikai“, dvynukai Tautvydas ir Adrija Aleksiūnai atliko Leonardo Vinci „Tranguilo“, Indra Grimalauskaitė fortepijonu pritarė brolio Domo klarnetu atliekamam John Lennon „Yesterday“, smagiai suskambėjo Jolantos Sabonienės „Linksmasis šokis“, atliekamas sūnaus saksofonininko Beno Sabonio ir dukros kanklininkės Vytės Sabonytės, mamytė pritarė fortepijonu.

Šeimyniniams ansambliams koncertui pasirengti padėjo mokytojai – Rimantas Jočys, Violeta Baronienė, Violeta Ligeikienė, Antonina Pasaravičienė, Violeta Prakapavičienė, Vita Naujikienė, Jūratė Dambrauskienė, Ilona Vasiliauskienė, Jolanta Sabonienė, Monika Ryškutė, Edita Radvilavičienė, Neringa Miliauskienė. Koncertą vedė Sabonių šeima – Benas Sabonis, Vytė Sabonytė ir jų mama, muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė.

Nuostabios muzikuojančios šeimos žavėjo savo entuziazmu, kūrybiškumu, noru muzikuoti ir tikru nuoširdumu.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved