foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Vasario 2023  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

XXI amžiuje informacinės technologijos tampa neatsiejama mūsų socialinio, edukacinio ir asmeninio gyvenimo dalimi. Šių dienų mokykla labai sparčiai keičiasi: informacinės technologijos švietimo srityje suteikia naujų galimybių, susijusių su mokymo ir mokymosi metodais. IKT efektyvus taikymas ir naudojimas muzikinio ugdymo procese labai priklauso nuo pedagogo. Ypatingas vaidmuo tenka pedagogo informuotumui ir IKT kompetencijoms.

Balandžio 23–24 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Kompiuterio ir mobiliojo telefono panaudojimas mokytojo darbe“.

Balandžio 23 dieną seminarą vedė Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos vyresnioji rusų kalbos mokytoja Dainora Lebedinskaja. Lektorė pasidalijo patirtimi, kaip panaudoti IKT įrankius šiuolaikinėje pamokoje. Mokytoja pristatė eTwinning (projektinė veikla), kahoot.it (elektroninės viktorinos), linoit.com (elektroninė skelbimų lenta), kizoa.com (filmukų, skaidrių ir pristatymų kūrimas), learningapps.org (mokomieji žaidimai) platformas.

Balandžio 24 dieną garąja patirtimi dalijosi Muzikos mokyklos mokytojai. Kanklių mokytoja metodininkė Violeta Prakapavičienė ir akordeono mokytoja metodininkė Violeta Ligeikienė pristatė kompiuterinės natų rašymo programos Finale galimybes. Saksofono mokytojas Paulius Adomaitis pasakojo, kaip galima efektyviau panaudoti mobilųjį telefoną muzikos pamokoje. Pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas Dainius Platūkis demonstravo, kaip parengti įgarsinimo aparatūrą koncertinei veiklai naudojant kompiuterį.

Mokytojai turėjo galimybę pagilinti įgūdžius, naudojantis įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Seminaro metu mokytojai įgijo ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, kurias galės taikyti vesdami pamokas bei organizuodami įvairius renginius.

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2023 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved