foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Balandžio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Nordplus suaugusiųjų švietimo projekto „Mokymasis yra patrauklus: skaityk ir dainuok!“ Nr. NPAD-2018/10217 metu, siekiama sustiprinti ryšį tarp suaugusiųjų švietimo įstaigų, plačiau susipažinti su Šiaurės ir Baltijos šalių kultūros paveldu. Projekto metu suaugusiųjų švietėjai mokėsi taikyti muzikos ir kalbos inovatyvius mokymosi metodus. Tai aktualu įvairioms asmenų grupėms – socialiai pažeidžiamiems,  emigrantams. Tai Alytaus muzikos mokyklos ir Svefi (švedų liaudies aukštosios mokyklos) bendras projektas.

Kovo 11–15 dienomis Alytaus muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė ir mokytoja metodininkė Rima Beitnarienė lankėsi Svefi mokykloje, Haparandos mieste, Švedijoje. Projekto metu buvo tarptautiniu mastu pasidalyta gerąja patirtimi suaugusiųjų švietime. Svefi mokyklos direktorė Marie Järvinen pristatė švedų liaudies aukštosios mokyklos tikslus, principus, kūrybinę veiklą, Švedijos kultūros paveldą. Alytaus muzikos mokyklos viešnios turėjo galimybę susipažinti su modernia, šiuolaikiška, inovatyvia Svefi mokykla. Atvirų pamokų metu – ansamblio, choro, keramikos, įrašų studijos, skulptūros, tapybos, piešimo, suomių ir švedų liaudies instrumentų – Alytaus muzikos mokyklos atstovės turėjo galimybę pamatyti, kaip dirba švedų liaudies aukštosios mokyklos mokytojai, kokius metodus taiko suaugusiųjų mokinių pamokose. Alytaus muzikos mokyklos pedagogės pristatė švedams Alytaus miestą, Lietuvos kultūros paveldą, vedė užsiėmimus migrantams ir švedų suaugusiems studentams, mokytojams.

Svefi mokykloje vyko diskusija apie Lietuvos ir Švedijos kultūros paveldą. Buvo analizuojama, ką mums duoda šalių kultūrinio, meninio paveldo pažinimas, kokius kultūrinius panašumus, skirtumus pastebime tarp švedų ir lietuvių studentų, kas mus sieja. Alytaus muzikos mokyklos ir Svefi mokyklos menų sričių mokytojai ir specialių poreikių suaugę mokiniai kartu aptarė, kokie mokymo ypatumai skaitant ir dainuojant su spec. poreikių žmonėmis, kokią naudą duoda muzikos ir meno intergavimas į mokymą. Diskutavome apie švedų, suomių, lietuvių liaudies dainas, sprendėme, kodėl kultūriniu paveldu reikia didžiuotis, jį saugoti ir išlaikyti, kaip mokymas tampa patrauklus, įtraukiant skaitymą ir dainavimą.

Švedai aprodė Haparandos, Tornio miesto apylinkes ir muziejus (žuvų muziejų, esantį Kukkolankoski, Anias menų muziejų). Alytaus muzikos mokyklos pedagogės buvo pakviestos į koncertą, kuriame dalyvavo specialiųjų poreikių suaugusieji studentai iš Svefi mokyklos, suaugusiųjų grupės skulptūros parodoje, aplankė šiuolaikišką Haparandos bažnyčią ir viešėjo Haparandos miesto savivaldybėje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gabrielė Dambauskaitė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved