foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Balandžio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kovo 16 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko Respublikinis jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių festivalis „Šokių maratonas“. Šio festivalio tikslas – supažindinti mokinius su įvairių epochų bei stilių šokio žanro muzika nuo baroko iki dabartinių laikų.

Festivalyje dalyvavo Alytaus, Vilniaus Naujosios Vilnios, Broniaus Jonušo, Algirdo, Karoliniškių, Nemenčinės, „Lyros“, Kauno 1-osios, Anykščių, Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos bei Vievio, Garliavos, Kupiškio, Rudaminos, Jiezno meno mokyklų jaunieji pianistai bei fortepijoniniai ir kameriniai ansambliai. Stiprią konkurenciją sudarė ansambliai, atvykę iš Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos bei Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos.

Po dalyvių pasirodymo, kad neprailgtų rezultatų laukimas, mokyklos fojė pasirodė Vilniaus Naujosios Vilnios „Šokių banga“ šokėjai, kurie atliko lėtą valsą ir Lotynų Amerikos šokius.

Puikiai pasirodė Alytaus muzikos mokyklos ansambliai: ketvirtokės Benita Eimutytė ir Austėja Urbanavičiūtė (mokytojos Jūratė Dambrauskienė ir Jolana Gumauskienė) už sėkmingą pasirodymą buvo įvertintos diplomu, diplomą už geriausiai atliktą valsą gavo Vesta Rimšaitė 7 kl. ir Rimeta Sebeckaitė 8 kl. (mokytojai Rimantas Jočys ir Violeta Baronienė), o geriausio kamerinio ansamblio diplomą gavo Gertrūda Šitkauskaitė PU ir Rugilė Reškevičiūtė PU (mokytojos Monika Ryškutė, Violeta Baronienė). Diplomus įteikė vertinimo komisijos pirmininkė, Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Alvyra Radomskienė. Be diplomų mokiniai dar buvo apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanomis. Renginio organizatoriai kvietė atvykti ir kitais metais.

Fortepijono skyriaus mokytojos Violeta Baronienė ir Jūratė Dambrauskienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved