foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Liepos 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Sausio 4 dienos popietę Alytaus muzikos mokykla prisipildė džiugaus šurmulio. Mokykloje ypatingas įvykis – koncertinio fortepijono atidarymo koncertas.

Tikra tiesa, kad rojų kuriame čia – žemėje. Ir stebuklai, tai ne magija, o nuoširdaus bendradarbiavimo ir geranoriškumo vaisiai. Apie tokį stebuklą, pradėdama renginį, kalbėjo mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė. Ji dėkojo visų 580 mokinių, iš kurių ketvirtadalis mokosi groti fortepijonu, vardu. Direktorė pastebėjo, kad Muzikos mokykla, kuri buvo pastatyta 1978 metais pagal unikalų, specialiai pritaikytą muzikos mokymui mokyklos projektą, turi Alytuje vienintelę puikią kamerinę koncertų salę, ir, renkantis fortepijoną, buvo metodiškai apskaičiuotos visos techninės galimybės. Justinos Gringytės, buvusios Alytaus muzikos mokyklos mokinės, šiuo metu garsios didžiųjų pasaulio teatrų operos solistės įkurto labdaros fondo iniciatyva padėti mokyklai įsigyti koncertinį fortepijoną, sujudino Alytaus bendruomenę – verslo lyderius, akademinės muzikos mėgėjus, politikus, visus geros valios žmones.

Verslininkai, įgyvendindami drąsią svajonę ir padėdami nupirkti aukštos kokybės vokišką koncertinį fortepijoną, linkėjo sėti humaniškumo ir muzikalumo sėklą. Alytaus Rotary klubo prezidentas Juozas Cicėnas perskaitė ilgą sąrašą rėmėjų, pavienių asmenų bei įmonių, padėkojo už „De-Žavu” choro indėlį, pasidžiaugė, kad pavyko apjungti daugelio geros valios rėmėjų pajėgas. Alytaus Zontos klubo prezidentė Ona Klinavičienė linkėjo kuo skambesnių garsų, sklindančių ir už Alytaus ribų, Dzūkijos LIONS klubo prezidentas Andrius Stasiukynas padėkojo Alytaus miesto savivaldybei, merui Vytautui Grigaravičiui, tarybos nariams už pritarimą, kad trūkstamą suma būtų papildyta iš savivaldybės biudžeto. Alytaus miesto meras V. Grigaravičius papasakojo projekto atsiradimo istoriją, ypatingi padėkos žodžiai skambėjo labdaros fondo įkūrėjai Justinai Gringytei, nuolat sugrįžtančiai į Alytų su vis naujais pasiūlymais ir planais. Lietuvos Respublikos Seimo narys Robertas Šarknickas į susirinkusius prabilo savo suvaidintų teatre personažų prasmingomis mintimis, teigdamas, kad žmogus išnyksta, o jo muzika pasilieka. Visus šiuos linkėjimus apvainikavo koncertas. Jį nuotaikingai pradėjo Alytaus muzikos mokyklos mokiniai Mantas Veselga (mokytoja metodininkė Lina Abromavičienė) ir Žilvinas Grigonis (mokytoja metodininkė Rita Frendzelienė). Justina Gringytė, kuriai akomponavo Milda Umbrusevičiūtė, Muzikos mokyklos scenoje žaižaravo savo artistiškumu, jos atliekami kūriniai akimirksniu nukeldavo tai į Karmen jausmų pinkles, tai į jos vaikystės koncertus, kur ištikimiausiu klausytoju buvo Justinos tėvelis. Vienoje gyvenanti ir koncertuojanti pianistė Veronika Kopjova virtuoziškai skambindama, tarsi kalbėjosi su klavišais. Ji entuziastingai patikino klausytojus, kad toks fortepijonas pritrauks į Alytų ne vieną žymų atlikėją.

Tiek daug geros valios žmonių galėjo pasidžiaugti bendryste, teigiamomis emocijomis ir muzika, kuri tą vakarą skambėjo kaip niekad šiltai. Tur būt todėl, kad visiems buvo aišku, jog dovana, koncertinis fortepijonas, yra skirta visiems, kad muzika ir gerumas, kaip ir išmintis yra vertybė, jeigu ja daliniesi su kitais.

Muzikos mokyklos bendruomenė dar kartą taria didelį ačiū Jums, mieli rėmėjai!

Teorinio skyriaus vedėja vyresnioji mokytoja Daiva Grabauskienė

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved