foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Rugsėjo 2023  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Rugsėjo 28 dieną Vilniuje Nacionaliniame operos ir baleto teatre viešėjo Karališkojo filharmonijos orkestras iš Jungtinės Karalystės. Prieš koncertą buvo suorganizuotas orkestro atstovų ir Lietuvos muzikinės jaunuomenės susitikimas.

Alytaus muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ muzikantai drauge su Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Nacionalinės M. K. Čiurliono menų mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos simfoninių orkestrų muzikantais, taip pat LMTA simfoninio dirigavimo ir vadybos katedrų studentais bei jų pedagogais dalyvavo susitikime su Karališko filharmonijos orkestro atstovais, stebėjo orkestro repeticiją, klausėsi koncerto.

Karališkojo filharmonijos orkestro atstovai papasakojo apie orkestro veiklą, sudėtį, koncertus. Įdomu pažymėti, kad pirmųjų smuikų grupėje griežia dvi lietuvės – Joana Valentinavičiūtė bei Ugnė Tiškutė.

Dirigentas Charles Dutoit pasidžiaugė, kad į susitikimą atvyko tiek daug jaunų muzikantų.

„Tai buvo gražiausias dalykas, kurį esu girdėjusi. Kiekviena orkestro išgrota nata buvo angeliška ir nuostabi“ (B. G.)

„Nuostabūs kūriniai, atlikti nuostabaus orkestro, paliko neišdildomą įspūdį. Tai vienas geriausių mano matytų koncertų“ (I. G.)

Simfoninio orkestro „Svajonė“ vadovė Daiva Martikonytė, užrašiusi savo mokinių mintis, džiaugėsi išskirtine galimybe dalyvauti susitikime ir klausyti Londono Karališkojo filharmonijos orkestro.

 Nuotraukos M. Aleksos (LNOB)

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2023 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved