foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Lapkričio 2024  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Nuorodos

Lapkričio 27 d. Alytaus muzikos mokyklos mokiniai paminėjo Tarptautinę draugo dieną. Šį kartą draugo diena paminėta netradiciškai  –  nuotoliniu būdu.

Kartu su muzikos mokytoja metodininke Jolanta Saboniene, pirmos klasės mokiniai kalbėjo apie draugystę, išsakė savo mintis ir gražius žodžius draugams, įvardijo savybes, kuriomis pasižymi tikri draugai. Net nuotolinių pamokėlių metu vaikai negaili vieni kitiems šypsenų, nuoširdumo, patarimo ar pasiūlymo.

Skaityti daugiau...

Lapkričio 22 d. Kauno 1-oje muzikos mokykloje vyko I tarptautinis pianistų solistų ir fortepijoninių duetų virtualus konkursas „XX century music+“. Konkurso tikslas – atskleisti pianistų solistų ir fortepijoninio dueto muzikavimo pobūdžio individualumą, ugdytinių atlikėjišką meistriškumą, plėtoti bendradarbiavimą tarp respublikos ir kitų šalių muzikos (meno) mokyklų pedagogų bei pasidalyti gerąja dalykine patirtimi. Lapkričio 22 d. Kauno 1-oje muzikos mokykloje vyko I tarptautinis pianistų solistų ir fortepijoninių duetų virtualus konkursas „XX century music+“. Konkurso tikslas – atskleisti pianistų solistų ir fortepijoninio dueto muzikavimo pobūdžio individualumą, ugdytinių atlikėjišką meistriškumą, plėtoti bendradarbiavimą tarp respublikos ir kitų šalių muzikos (meno) mokyklų pedagogų bei pasidalyti gerąja dalykine patirtimi.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis festivalis-konkursas „Paryžiaus žvaigždės“ („Etoiles De Paris“) vyksta Paryžiuje. Šio renginio pagrindinis tikslas – surasti ir atskleisti talentingus atlikėjus ne tik iš Europos, bet ir viso pasaulio, bei pedagogų profesinio meistriškumo kėlimas.

Nuo 2020 m. dėl pasaulinės sveikatos krizės, sukurta nauja šio renginio koncepcija ir skaitmeninė forma. Esant apribotoms keliavimo galimybėms, nauja alternatyvi erdvė sukūrė atlikėjams galimybę atskleisti savo kūrybiškumą, parodant savo įgūdžius profesionalams ir komisijos nariams, o viso pasaulio žiūrovams stebėti parengtus pasirodymus.  

Skaityti daugiau...

Lapkričio 19 d. Alytaus muzikos mokykloje nuotoliniu būdu vyko „Erasmus+“ KA2 strateginių partnerysčių projekto „Jaunų suaugusiųjų integracija į darbo rinką per kultūros paveldą“ Nr. 2019-1-LT01-KA204-060482 stebėsenos vizitas naudojantis internetinio socialinio komunikavimo programa „Zoom“. Susitikime dalyvavo projektų koordinatorė dr. Edita Trečiokienė, Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė ir projekto vykdančioji komanda.

Skaityti daugiau...

Jau 21 kartą Lietuvoje vyksta suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios metu siekiama atskleisti mokymosi kartu džiaugsmą, sutelkti įvairias mokymosi bendruomenes, skatinti andragogų motyvaciją dirbti kūrybiškai, apmąstyti, kaip galima pasiekti geresnių suaugusiųjų mokymosi rezultatų, parodyti suaugusiųjų mokymosi galimybes įvairių socialinių sluoksnių žmonėms, didinti jų dalyvavimą mokymesi.

Skaityti daugiau...

Jau tapusį tradicija lietuviškos muzikos festivalį-konkursą šiais metais sustabdė pasaulį užklupusi pandemija. Siekiant užtikrinti visų jaunųjų atlikėjų saugumą, bet nepamiršti savo lietuviškos tapatybės, renginys šį rudenį persikėlė į virtualią erdvę.

Visi konkurso dalyviai privalėjo išmokti atlikti po vieną lietuvių autoriaus kūrinį, jį įrašyti ir, įkėlus į „Youtube“ platformą, įrašo nuorodą atsiųsti konkurso organizatoriams. Patalpintas „Youtube“, įrašas privalėjo būti apsaugotas nuo galimybės jį peržiūrėti neturint nuorodos. Konkursui buvo pateikti 236 vaizdo įrašai, kuriuos parengti padėjo 119 mokytojų iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų.

Skaityti daugiau...

Laikmetis padiktavo netradicinę gimtadienio šventimo formą. Kaip byloja pirmasis Alytaus muzikos mokyklos metraštis, mokykla savo darbą pradėjo 1957 m. lapkričio 10 d. Atsižvelgiant į aplinkybes, gimtadienio šventę nuspręsta perkelti į virtualią erdvę.

Ryte Muzikos mokyklos „Facebook“ socialiniame tinkle pasirodė trumpas filmas, kuriame skambant Camille et Julie Berthollet muzikiniam kūriniui, pademonstruota trumpa mokyklos istorija nuotraukose.

Skaityti daugiau...

Spalio mėn. 28 d. Elektrėnų meno mokykloje nuotoliniu būdu vyko I tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas „ALVEARE DI MUSICA 2020“. Konkurso tikslas – sustiprinti tarptautinės muzikinės bendruomenės tarpusavio ryšius, skatinti jaunųjų atlikėjų, jų mokytojų kūrybinį bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau...

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, kartu su partneriais – Lietuvos akordeonistų asociacija, Vilniaus akordeonistų draugija ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla nuo 2020 m. spalio 22–24 d. surengė nuotolinį III tarptautinį muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų konkursą-festivalį skirtą Vaclovui Furmanavičiui atminti.

Skaityti daugiau...

Pirmąkart „Dainų dainelė“ buvo surengta dar 1974-aisiais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo konkurso idėją. Nuo 1998 m. konkursą organizuoja Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla.

„Dainų dainelė“ yra ilgametis, žiūrovų pamėgtas kas antrus metus rengiamas dainų konkursas. Jame kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos. Šiemet žiemą prasidėjusios konkurso televizijos transliacijos dėl COVID-19 pandemijos ir šalyje paskelbto karantino buvo laikinai sustabdytos, o vėliau nukeltos į rudenį.

Skaityti daugiau...

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2024 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved